UA
Меню

22-28 березня - Тиждень доул онлайн!

2020-03-18 09:51:17

World Doula Week – Всесвітній тиждень доул традиційно розпочнеться 22 березня – в день рівнодення, торжества життя і родючості. Мета цих весняних днів - розширення можливостей доул заради поліпшення здоров'я породіль, молодих мам та новонароджених малюків через підтримку.

Доула – професійний партнер у пологах. Вона має знання та досвід в області народження дітей і забезпечує постійну інформаційну, емоційну та фізичну підтримку матері і родини перед, під час та безпосередньо після народження дитини. 

Доула не є медичним фахівцем, але її підтримка дає численні переваги:

  • Значно знижує ймовірність операції кесаревого розтину.
  • Скорочує час пологів.
  • Знижує необхідність в епідуральній анестезії та інших варіантах медикаментозного знеболювання.
  • Сприяє успішному початку грудного вигодовування.
  • Знижує ризик післяпологових депресій.
  • Підвищує впевненність молодих батьків.

Ми раді привітати з професійним святом своїх колег в Україні та в світі. Вже 4 роки Центр "Семицвіт" є офіційним членом Європейскої доульскої мережі, яка об'єднує доульскі організації 25 країн. Понад 1000 пологів пройшли за участю наших доул. Більш детально про нашу роботу можна прочитати на сайті. 

В цьому році Тиждень доул особливий: весь світ протистоїть пандемії коронавірусу. Тому з турботою про вагітних жінок та їх родини Центр «Семицвіт» вперше буде проводити всі заходи, присвячені до Тижня доул, онлайн. Раді посприяти тому, щоб ваш карантин проходив безпечно та з користю!

22 березня – ми розпочнемо розіграш трьох доульских супроводів, які стануть подарунком для трьох вагітних жінок Дніпра! Подробиці на нашій сторінці в мережі Інстаграм зовсім скоро!

23 березня,  16:00 – ефір "Йога для вагітних: навіщо, коли і як?", ведуча – доула, інструктор з йоги для вагітних Маргарита Ольшанська. Приготуйтесь виконати з нами декілька вправ!

24 березня, 12:00 – ефір "Харчування, вагітність і карантин" від доули, педіатра та консультанта з грудного вигодовування Інги Родіної.

25 березня, 12:00 онлайн-клас "Спокійні пологи". Поговоримо про управління своїм станом, спробуємо практичні вправи, які допоможуть зберігати спокій в різних ситуаціях, в тому числі і під час народження малюка. Проведе ефір Маргарита Ольшанська – доула, психолог, гіпнотерапевт, мати 4-х дітей.

26 березня, 11:00 – обговоримо в прямому ефірі важливу тему – "Як обрати доулу та які питання варто їй поставити?" Ведуча – доула та консультант з грудного вигодовування Наталя Руднєва.

27 березня, 11:00 – «Що купувати, а з чим не поспішати? Збираємо придане для малюка». Цей прямий ефір проведе доула, мати двох дітей Олена Роженко.

28 березня – підведемо підсумки Тижня доул від Центру "Семицвіт" та дізнаємось імена переможниць нашого розіграшу, які отримають цінну доульську підтримку у подарунок. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в мережі Інстаграм – попереду Міжнародний тиждень доул, який буде насичений цікавою і корисною інформацією про вагітність, пологи і життя з малюком!

Будьте здорові і щасливі, незважаючи ні на що!
Ваші доули Центру «Семицвіт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ