UA
Меню

Пологи в супроводі доули: чим вони відрізняються

2020-01-25 02:04:19

Кожні пологи мають довготривалий вплив на фізичне і психологічне здоров'я матері, дитини і всієї родини. В 20 сторіччі ми стали свідками грандіозних поліпшень в сфері медичної безпеки пологів, і зараз зусилля все в більшій мірі спрямовуються на поліпшення психологічних результатів пологів. 

Важливість допомоги у взаємодії між батьками і дитиною неможливо переоцінити, оскільки ці ранні взаємини значним чином визначають майбутнє кожної родини і суспільства в цілому. Якість емоційної турботи, яку отримує жінка в період переймів, безпосередньо під час народження дитини і в ранній післяпологовий період, є одним з провідних факторів, який може посилити або послабити емоційний зв'язок між матір'ю і дитиною. Більше того, якщо жінка отримує безперервну емоційну підтримку і фізичний комфорт в процесі пологів, поліпшуються і акушерські показники: зменшується ймовірність ускладнень, як для дитини, так і для матері, діти швидше адаптуються, більш успішно відбувається початок грудного вигодовування.

Під час народження дитини жінка має цілий комплекс потреб. Крім необхідного рівня безпеки для неї та її дитини, який забезпечують сучасні методи допомоги під час пологів; крім любові і дружнього спілкування, які можуть дати їй її партнер; жінка потребує стійкої і безперервної підтримки впевненості, відчуття комфорту, схвалення і поваги. Вона потребує індивідуалізованої турботи, заснованої на її конкретній ситуації і вподобаннях. Роль доули, що супроводжує породіллю, саме й полягає в тому, щоб виконувати не-медичну частину допомоги під час пологів.

ДОПОМОГА ДОУЛИ

НАВЧАННЯ ДЛЯ ДОУЛ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ