UA
Меню

Пологи в супроводі доули: чим вони відрізняються

2019-11-21 21:42:13

Кожні пологи мають довготривалий вплив на фізичне і психологічне здоров'я матері, дитини і всієї родини. В 20 сторіччі ми стали свідками грандіозних поліпшень в сфері безпеки породіллі, і зараз зусилля всі в більшості направляються на поліпшення психологічних результатів пологів. 

Важливість допомоги у взаємодії між батьками і дитиною неможливо переоцінити, оскільки ці ранні взаємини в огромній мірі визначають майбутнє кожної родини і суспільства в цілому. Якість ємоційної турботи, яку отримує жінка в  Доула как помощник в родахперіод схваток, безпосередньо під час народження дитини і в ранній післяпологовий період є одним з ключових факторів, який може посилити або послабити емоційний зв'язок між матер'ю і дитиною. Більш того, якщо жінка отримує безперервну емоційну підтримку і фізичний комфорт в процесі пологів, поліпшуються і акушерські показники: зменшується ймовірність ускладнень , як для дитини, так і для матері, діти швидше адаптуються, більш успішно відбувається становлення грудного вигодовування.

Під час народження дитини жінка має цілий комплекс потреб. Крім необхідного рівня безпеки для неї та її дитини, який забезпечують сучасні методи породіллі; крім любові і дружнього спілкування, які можуть дати їй її партнер; жінка потребує стійкої і безперервної підтримки впевненності, у відчутті комфорту, в схваленні і повазі. Вона потребує індивідуалізованої турботи, заснованої на її конкретній ситуації і вподобаннях. Роль доули, що супроводжує породіллю, як раз і полягає в тому, щоб робити не-медичну частину допомоги під час пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ