UA
Меню

17 жовтня - семінар з нейропсихологічних ігор!

2021-09-27 19:30:54

Запрошуємо психологів, педагогів, викладачів, працівників дитячих центрів на семінар-тренінг з дитячого розвитку: «НЕЙРОПСИХОЛОГІЧНІ ІГРИ В РОБОТІ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ І МОЛОДШИМИ ШКОЛЯРАМИ»

На семінарі ви

  • опануєте теорію 7 основних складових успішного розвитку дитини, 
  • опануєте цілу колекцію корисних розвиваючих ігор,
  • зробите свої заняття ще більш цікавими та  ефективними.

Центр развитку сім'ї «Семицвіт» вже понад 12 років проводить заняття для малюків, школярів та навчає фахівців. Нам є чим поділитися з вами! Ми зробимо це з великою радістю та в комфортній для вас обстановці.

Семінар одноденний, 8-годинний, з 10:00 до 18:00 (з перервою на обід і кава-паузи). Видається сертифікат.

Цього року ми пропонуємо два формати участі в семінарі: онлайн та офлайн. Ви також будете мати змогу відвідати живий урок та скористатися індивідуальним супроводом ведучої семінару.

Раннє бронювання до 10 жовтня! Попередня реєстрація на семінар має на увазі обов'язковий внесок передплати в размірі 500 грн. (карта Приватбанку).

Обирайте свій пакет для участі та реєструйтесь: http://bit.ly/neuro-seminar 

Ведуча семінару – Ірина Колдіна, керівник дитячого напрямку Центра развитку сім'ї «Семицвіт», корекційний педагог, логопед, інструктор з ейдетики.

Семінар проводиться в Центрі «Семицвіт»: Дніпро, вул. Барикадна, 3, та онлайн на платформі ZOOM. Ви можете поставити свої питання ведучій семінару: 066 952 83 96 (вайбер), а також адміністраторам Центру «Семицвіт»: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Чекаємо на вас 17 жовтня в Центрі «Семицвіт» на семінарі «Нейропсихологічні ігри в роботі з дошкільнятами і молодшими школярами».

Будемо раді зустрічі офлайн та онлайн!

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕМІНАР

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ