UA
Меню

З червня починають працювати літні дитячі групи.

2019-07-10 11:38:21

Літо - це пора відкриття нових горизонтів у пізнанні та розвитку дитини. Влітку природа активно не спить: літає, дзижчить, цвіте, дме, ллє, плодоносить. Як багато можна побачити і дізнатися! А ще можна доповнити процес захоплюючого пізнання літніми дитячими заняттями в Центрі розвитку сім'ї "Семицвіт".

На заняттях в Центрі ми створюємо сприятливу атмосферу, яка дозволяє зробити спілкування і пізнання в дитячій групі цікавим для дитини, радісним і позитивним.

В процесі заняття педагоги задіють усі органи чуття малюка, що сприяє розвитку сенсомоторної сфери, уваги, мислення, мовлення, всіх видів пам'яті (зорової, слуховий, рухової, тактильної, мовної). А незмінна частина наших занять - цікава і різноманітна творча майстерня - доповнює враження дітей яскравими фарбами і взаємодією з природними матеріалами.

Відкрито набір в літні групи:
- 10:00-11:00 - для діток 1,3 - 2,1 року - "Топотушки";
- Середовище 10:45-12:00 - для діток 2,2 - 3 роки - "Пізнайка";
- Середа 12:30-13:30 - для діток 0,6 -1 рік - "Повзунки".

Для вашої зручності влітку оплата може бути як позанятійною, так і по абонементу. Всі групи формуються за віком, кількість дітей - до 10 осіб. Заняття проводяться в Центрі "Семицвіт" за адресою: вул. Барикадна, 3, оф.8.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ