UA
Меню

Профорієнтація для підлітків. Запис відкрито!

2020-02-15 08:38:50

Профорієнтація — що це і навіщо?

Обов'язкового предмету «професійна орієнтація» в школі немає. Підлітки обирають вуз та професію на підставі своїх уявлень, розмови зі шкільним психологом, за компанію з другом або за порадою батьків, які дуже переживають за майбутнє своєї дитини, але не завжди об'єктивні.

Процес профорієнтації — це поступова передача відповідальності за вибір професії самому підліткові, що ми і робимо на зустрічах в Центрі "Семицвіт".

Людина вчиться робити вибір з самого народження: малюк відмовляється від іграшки, яка йому не цікава, і тягнеться до тієй, яка приваблює більше. Якщо батьки допоможуть зберегти це вміння, навчать робити вибір та справлятися з його наслідками, тоді дитина підійде до вибору справи свого життя спокійно і впевнено. А головне — зробить цей вибір сама!

Консультація з вибору професії - це особиста бесіда з психологом. ЇЇ результат:

  • детальний звіт про особистісні якості підлітка;
  • аналіз відповідності особистих якостей обраній професії;
  • рекомендації щодо побудови кар'єри і вибору кола професій.

Ви дізнаєтесь:

  • Основні професійні компетенції вашого підлітка.
  • Його можливі помилки при виборі професії.
  • Те, на що варто звернути особливу увагу.

Проводить профорієнтаційні консультації Анна Ларіонцева - практикуючий психолог, магістр психології, дитячий, сімейний психолог, арт-терапевт, сертифікований навчаючий коуч, автор метафоричних асоціативних карт "Потенціал", "Герої" та коуч-збірника по досягненню цілей.

Зустрічі для підлітків проводяться в Центрі розвитку сім'ї "Семицвіт": Дніпро, вул. Барикадна, 3, оф. 8. Попередній запис за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

 Допоможіть своєму підліткові зробити зважений вибір!

Фото: presanse-pacacorse.org

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ