UA
Меню

18 березня запрошуємо на курс "Свідомі батьки"!

2020-02-21 19:42:25

Центр «Семицвіт» запрошує батьків та фахівців на курс "Свідомі батьки"!

Родина для дитини - зразок відносин між людьми, а мама і тато - моделі для наслідування. Не існує іншого інституту, крім інституту сім'ї, який настільки б впливав на формування майбутнього людини. За проблемами з поведінкою дитини, складностями в дитячих взаємовідносинах і навіть за шкільними труднощами можна побачити дорослих - їх погляд на світ, їх позицію, їх звичні способи реагування.

МЕТА КУРСУ: допомогти батькам свідомо будувати і удосконалювати батьківсько - дитячі відносини!

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КУРСУ:

  • Психологічна просвіта - батьки отримають знання про особливості розвитку особистості дитини, про можливі психологічні проблеми.
  • Навчання - батьки осовять модель побудови взаємовідносин з дітьми та навчаться різним навичкам ефективного спілкування.
  • Переорієнтація – участники курсу отримають можливість досліджувати свої батьківські позиції, розвити психологичне бачення дитячо - батьківських відносин.

Теми ЗУСТРІЧЕЙ
1) «Давайте познайомимось». Тема для обговорення – «Сімейне психологічне консультування»
2) «Що таке моя родина». Тема для обговорення – «Подружні та сімейні проблеми».
3) «Батьківські позиції і стилі взаємодії з дітьми». Тема для обговорення – «Наслідки психологічних травм дитинства».
4) Принципи позитивного спілкування. «Я – висловлювання». Техніка «активного слухання». Тема для обговорення – «Особливості підліткового віку».
5) «Батьківська любов = довіра + прийняття». Тема для обговорення – «Некомпетентне виховання та обов'язки батьків».
6) «Конфлікт». Конструктивне рішення конфликту. Заборони. Покарання. Заохочення. Тема для обговорення – «Неблагополучна родина».
7) «Психологічний клімат родини». Тема для обговорення – «Як сказати дитині «Ні».
«Взаємодія родини та школи у вихованні дітей». Тема для обговорення – «Середовище і особливості характеру дітей».

Всі зустрічі проходитимуть в форматі теорія-практика та будуть цікавими не лише для батьків, а й для фахівців, котрі працюють з дітьми та родинами.

Ведуча: Анна Ларіонцева - практикуючий психолог, магістр психології, дитячий, сімейний психолог, арт-терапевт, сертифікований навчаючий коуч, автор метафоричних асоціативних карт "Потенціал", "Герої" та коуч-збірника з досягнення цілей.

Курс «Свідомі батьки» розпочнеться 18 березня і проходитиме  по середах з 18:30 до 20:30. Наша адреса: вул. Барикадна, 3, оф. 8. Вартість циклу з 8 занять по 2 години - 1900 грн. При вибірковому відвідуванні - 300 грн. за кожне заняття.

Записатися на курс та поставити питання можна за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Будемо раді допомогти на шляху до щасливого батьківства!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ