UA
Меню

23 травня - онлайн-курс для вагітних, доступний для усіх мам!

2022-05-11 02:40:54

Чекаєте на дитину? Ви вдома, переїхали в більш безпечне місце або виїхали за межі України, рятуючись від війни? Цей проєкт буде корисним для вас у будь-якому разі.

Ми пропонуємо:
ОНЛАЙН-КУРС З ПІДГОТОВКИ ДО ПОЛОГІВ. Живе спілкування з фахівцями в прямому ефірі і записи занять для перегляду в зручний для вас час. Ви дізнаєтеся актуальну інформацію про пологи і догляд за малюком. Курс стартує 23 травня і складається з 8 занять - 2 заняття на тиждень. Понеділок, четвер - 15:00-17:00. Будуть доступні записи. 

✅ 8 онлайн-занять з ЙОГИ ДЛЯ ВАГІТНИХ з практичними техніками для комфорту в пологах та релаксаціями. Курс йоги дозволить вам почуватися краще фізично та емоційно. Вівторок, п'ятниця - 16:30 - 18:00. Будуть доступні записи. 

✅ Ми також допоможемо вам дізнатися більше про ОСОБЛИВОСТІ ПРИЙОМУ ПОЛОГІВ в тому місті чи країні, де ви знаходитеся зараз. Маємо розгалужену мережу перинатальних фахівців, як в Україні, так і за її межами.

✅ Якщо ви не маєте близьких поруч або вони не готові бути з вами під час пологів, ми запропонуємо доступну ПАРТНЕРСЬКУ ПІДТРИМКУ. Доула - професійна партнерка під час пологів. Вона пройшла навчання і має досвід немедичного супроводу жінок в пологовій залі. Може підтримати емоційно, практично та інформаційно. Частина українських доул лишається в країні, частина виїхала за її межі. За кордоном доули зараз також часто виконують роль перекладача, допомагаючи українським жінкам спілкуватися з медичним персоналом. Європейська мережа доул об'єднує тисячі фахівців в Україні та Європі. З початком війни, дбаючи про українок, вона оприлюднила Заяву про доульську солідарність і підтримку: bit.ly/EDN_Statement. Ми спробуємо знайти підтримку для вас.

✅ В фейсбук-спільноті проєкту ми відповідатимемо на будь-які ваші ЗАПИТАННЯ щодо вагітності, пологів і початку материнства, залучаючи потрібних фахівців.

ОСНОВНІ ТЕМИ ОНЛАЙН-КУРСУ:
1. Фізіологія пологів: які умови важливі? Що впливає на відчуття жінки під час народження дитини і як можна собі допомогти? Права і потреби під час пологів.
2. Малюк всередині: як все влаштовано. Що таке передвісники? Два варіанти початку пологів і що робити в кожному з них?
3. Перший період пологів – перейми. Коли їхати в пологовий будинок та чого очікувати? Техніки дихання і звучання під час пологів.
4. Другий і третій періоди пологів. Дитина народжується. Профілактика розривів. Дихання під час потуг. Позиції для пологів і масаж.
5. Найбільш поширені медичні втручання під час пологів: як звести ризики до мінімуму? Перші дві години після пологів для мами і малюка.
6. Малюк адаптується: перехідні стани, про які важливо знати. Як брати дитину? Як за нею доглядати кожного дня?  Сон, купання, одяг і прогулянки.
7. Грудне вигодовування: як влаштована "молочна фабрика"? Від чого залежить вироблення і виділення молока? Що таке правильне прикладання до грудей і як його досягти?
8. Грудне вигодовування. Чи потрібно зціджуватися? Як уникнути проблем: тріщини сосків, лактостаз, болісні відчуття при годуванні. Годувати по режиму чи за вимогою?

4 додаткові онлайн-ефіри з відповідями на питання: «Пологи в Україні під час війни», «Пологи за кордоном для українських жінок-біженок», «Грудне вигодовування», «Догляд за дитиною з перших днів».

Як долучитися до проєкту, якщо ви чекаєте на дитину?
1️⃣ Заповніть коротку форму реєстрації: https://bit.ly/MomsUA
2️⃣ Перевірте, що на вашому пристрої встановлена програма Zoom - в ній проходитимуть онлайн-заняття.
3️⃣ Вам також необхідна реєстрація в мережі Фейсбук, бо саме там створена закрита група проєкту, в якій ми ділитимемося актуальною інформацією, відповідатимемо на ваші запитання і викладатимемо записи занять.
Записи занять будуть доступні на весь час війни в Україні.

Цей курс організований у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Організатори: ГО "Природні Права Україна" та Центр розвитку сім'ї "Семицвіт".

Бажаємо, щоб у вашому материнстві було більше впевненості та радості.
Будемо раді в цьому допомогти! ❤️ Чекаємо вас онлайн 23 травня! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ