UA
Меню

Semicvet

Центр розвитку сім’ї "Семицвіт" пропонує послуги по психологічному супроводу лікування безпліддя і підготовки до зачаття.

У всьому світі зростає кількість жінок і пар, які зазнають труднощів з народженням дитини. Вони проходять численні медичні обстеження і процедури, вибирають нові медичні технології, такі, як штучне запліднення і сурогатне материнство. Найчастіше це нелегкий шлях, що вимагає психологічної підтримки. Опрацювання свого стану, вирішення внутрішніх конфліктів, підготовка до батьківства є важливою основою для успішного зачаття і благополучного виношування довгоочікуваної дитини.

Прийнято говорити про те, що діти – квіти життя. Продовжуючи цю метафору, можна сказати, що на шляху до батьківства важливо очистити грунт свого життя від бур'янів сумнівів і страхів, удобрити її любов'ю і надією, полити вірою в себе. Завдання психолога, супроводжуючого пару на шляху до зачаття – допомогти розібратися в собі, звільнити простір для приходу дитини, повірити в свої сили.

Основні напрямки психологічної роботи:

  1. Готовність до батьківства.
  2. Чоловічі і жіночі ролі в родині.
  3. Психологічна підготовка до зачаття.
  4. Питання зачаття, вагітності і розвитку дитини.

Форма занять індивідуальна. В роботі активно використовуються методи арт-терапії.

Проводить психологічний супровід лікування безпліддя і підготовки до зачаття психолог Центру "Семицвіт", мама чотирьох дітей Маргарита Ольшанська, що пройшла спеціальне навчання за програмою Наталії Мовчан "Допомога психолога при діагнозі" безпліддя "– підготовка до зачаття".

Запис на консультації за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Телефонуйте і приходьте, будемо раді допомогти!