UA
Меню

Semicvet

Не варто намагатися впоратися з проблемами психологічного характеру самостійно. Допомогу кращої подруги бажано теж залишити для іншого випадку. Її досвід може бути безцінним, як і поради, але тільки чи підійдуть вони вам? Емоційне виснаження, гнітюче відчуття самотності, тривожність, безпідставний страх, непорозуміння в сім'ї – все вказує на те, що вам потрібна консультація сімейного психолога. Навіть, якщо ви намагаєтеся триматися з усіх сил, роблячи вигляд, що все добре, «вибух» одного разу обов'язково станеться. І тоді може бути занадто пізно.

Центр розвитку родини «Семицвіт» допоможе впоратися з наслідками стресу, пост і післяпологовою депресією, поверне теплоту в стосунки двох половинок. Завдяки індивідуальним зустрічам і роботі в парі ми зміцнимо вашу віру в себе та власні сили, які допоможуть в подоланні складної життєвої ситуації.

Ви можете розраховувати на повну конфіденційність, у нас немає заборонених тем і нерозв'язних проблем. Консультація сімейного психолога пройде у зручний для вас час у затишній обстановці.

Запис до психологів Ольги Верещак та Ольги Горбенко за телефонами: +38 (050) 342-25-61, +38 (098) 618-05-72.

Цікавлячі питання задавайте в онлайн-чаті.

Довіртеся нам і ми допоможемо!