UA
Меню

Semicvet

Вік 6-15 років

Захоплюючий світ живопису Центр «Семицвіт»  відкриє на заняттях з національним колоритом. Петриківський розпис для дитини послугує можливістю і навчитись особливій техніці, і доторкнутися до історії українського народу. Від легкого – до складного, крок за кроком ми навчимо дітей писати складні  орнаменти і візерунки. «Петриківка» допоможе не тільки навчитися малювати, але й виховати почуття прекрасного, розкриє творчій потенціал.

У чому користь заняття

Дивлячись на розкішні  хитросплетіння рослин у даного види живопису, створює повну впевненість, що «Петриківка» - це складно. Наші педагоги довести зворотне. Вони відкриють секрет особливої техніці мазків, положення кісточок. Навчають вибирати кольорову гамму. Ми почнемо з самих азів.

Петриківський розпис для дітей корисно не тільки тим, що вони навчаться  малювати. Уважно опрацьовуючи елементи візерунків, вони будуть розвивати концентрацію уваги, акуратність, уважність. Дає можливість орнамент на і для польоту фантазії. Крім того, тренує дрібну моторику. Виробляє посидючість, душевну рівновагу.

Ті, хто освоїли техніку, в один голос говорять о дивовижних її здібностях – вона стає варіантом відпочинку і релаксу. Заняття йдуть у невеликих групах, які дозволять застосовувати індивідуальний підхід до учнів.

Запис у групу «Петриківський розпис для дітей» за телефоном, указано у нас на сайті. Задайтее цікавлячи вас питання скориставшись онлайн-чатом.

Даруйте вашій дитині зустріч з прекрасним!