UA
Меню

Semicvet

для дітей від 6 до 12 років

 

Ейдетика - не просто модне слово з області педагогіки. Це унікальна методика, яка дозволяє «розбудити» нашу пам'ять. Здатності до запам'ятовування і відтворення значних обсягів інформації є у ​​всіх дітей - впевнені викладачі Центру «Семицвіт». Головне, знати, як їх стимулювати.

Ейдетика для дітей - популярний курс для молодших і середніх школярів. Заняття в центрі стануть відмінною допомогою у навчанні. Діти, що займаються ейдетикою, активні, уважні і завжди готові до сприйняття нової інформації, що полегшить навчання в школі та виконання домашніх завдань!

У чому секрет методики

Запам'ятовування в ейдетиці не зводиться до копіювання літер та цифр, воно відбувається шляхом формування асоціацій. Створюється яскравий зоровий образ з мовним супроводом. Будь то предмет, дія, картинка - він легко засвоюється і відкладається в пам'яті. Особливо ефективні заняття в дитячому віці, коли більше задіяно права півкуля мозку, що відповідає за образне мислення, творчі здібності.

Легко, у формі гри закладається база, алгоритм сприйняття. Тренуючи пам'ять, дитина буде готова до засвоєння і обробки великих обсягів інформації. На наших заняттях не буває нудно, тому діти ходять на них із задоволенням!

Хочете, щоб навчання в школі давалося дитині легко, телефонуйте нам прямо зараз і записуйтеся на заняття «Ейдетика для дітей». Кількість місць в групі обмежена.

Ми завжди раді вам допомогти!