UA
Меню

Semicvet

Свою унікальну методику навчання читання та математики Микола Зайцев представив на суд педагогів 20 років тому. Ось що дивно, отримавши визнання психологів, науковців-педагогів, батьків і дітвори, підтримку офіційної педагогіки методика так і не здобула. Дітей у садочках, а потім і в школі, продовжують мучити заучування букв, які у багатьох, ну ніяк не хочуть складатися в склади. Заняття за методикою Зайцева припускають відмову від літерного (фонемного) принципу. Блискучі результати показують навіть діти молодшого дошкільного віку. У Центрі «Семицвіт» вони розраховані на дошкільнят 5,5 - 6,5 років.

Як це працює

Отже, хто такий Микола Зайцев. Микола Олександрович - пітерський педагог, який став відомий своєю системою «складового» читання. Він допрацював методику, запропоновану ще Левом Толстим. Його ім'я у багатьох асоціюється з кубиками. Їх так і називають «кубики Зайцева». Його переконання - для того, щоб навчитися читати, дитині не потрібен алфавіт: «Всякий термін - умовність, абстракція, узагальнення; терміном узагальнюють, закінчують, а не починають з нього! ».

У «Семицвіт» заняття веде педагог, яка пройшла навчання у новатора. Навчання за методикою Зайцева дає відмінні результати, нашому Центрі воно застосовується вже декілька років. Саме ця методика дозволяє навчити читати дітей із затримками психічного розвитку, недостатньо розвиненим аналітичним мисленням, гіперактивністю.

Заняття за методикою Зайцева не схожі на звичайні аудиторні уроки. Дітвора грає, співаючи склади, проплескуючи їх в долоні. Задіють кілька органів почуттів і різні способи передачі інформації:

  • вуха (чуємо);
  • мова (вимовляємо);
  • очі (бачимо);
  • руки (показуємо все, що почули, побачили, сказали).

Діти не сидять за партами. Навчання за методикою Зайцева припускає постійний рух під час пошуку потрібних кубиків зі складами і викладання їх на дошці. Гра створює звичну для дитини середовище, стимулюючу сприйняття. Навчання читання і рахунку проходить в кілька разів швидше, ніж за нинішніми міністерським програмами.

Питання і запис за телефонами:  (050) 342-25-61, (098) 618-05-72, а також в онлайн-чаті. Заповнити заявку на участь в групі можна на нашому сайті.

З нами складне стає доступним!