UA
Меню

Semicvet

Вік: 4 - 6 років

Запрошуємо ваших дітей в світ казки і класичної музики.

На заняттях в групі "Натхнення" ми знайомимося з творами Сен-Санса, Чайковського, Мусоргського, Вівальді, Гріга, Римського-Корсакова, Шопена, Прокоф'єва та інш.. При цьому діти не лише слухають музику, але і програють безліч казок, проживають і висловлюють в танцях емоції і почуття різних персонажів. Казки допомагають вирішувати завдання етичного, психологічного, соціального характеру: вчать спілкуватися, вчитися, любити і бути коханим, нестандартно мислити, відчувати красу. Цьому служать і численні психологічні ігри на основі класичної музики: на віру в себе, на самостійність, на розвиток уваги, творчого мислення, зняття страхів.

На заняттях відбувається розвиток дитини в декількох напрямках:

  • Емоційна сфера: розуміння і оцінка своїх почуттів і настроїв, вміння регулювати свої емоції, розуміння емоційного стану оточуючих людей;
  • Інтелектуальна сфера: розвиток уяви, уваги, мислення, пам'яті, здатності до логіки та аналізу;
  • Особисті якості: здатність до лідерства, самомотивація, культура спілкування і мови;
  • Практичні навички: пластична, вокальна, літературна імпровізація, акторська майстерність, знайомство з класичною музикою і літературою.

Кінцева мета нашої роботи - розвиток у дитини творця, його виховання в естетичному і етичному плані, придбання їм тих якостей, які дозволяють бути успішним в подальшому житті.

Працюють групи для дітей від 4 до 5 років і від 5 до 6 років. Заняття веде досвідчений педагог, який пройшов навчання за унікальною методикою "Виховання мистецтвом" Тетяни Смирнової (Москва).

Задати питання і записатися: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Ви також можете заповнити заявку на відвідування дитячих занять прямо на нашому сайті!

Завжди Вам раді!