UA
Меню

Semicvet

Підготовка до школи не обмежується навчанням лічби та читання. Звичайно, добре, коли дитина вміє і те, і інше. Але чи багато ви знаєте учнів, які до закінчення 1 класу не навчилися б читати? Їх немає. І це не дивлячись на різний рівень підготовки в дошкільних навчальних закладах. А ось тих, хто так і не зміг адаптуватися в абсолютно новій для себе середовищі, зацікавитися процесом навчання, зрештою, завойоювати своє місце в маленькому дитячому соціумі, більш ніж достатньо.

АБВГДейка - допоможе розкритися дитині і зробити впевнений крок у новий і дуже важливий період в житті. Розвиваючі заняття для дітей 3-6 років побудовані таким чином, що включитися в них можна на будь-якому етапі.

Програма розрахована на 3 роки. Ми розставляємо пріоритети: в перший і другий рік навчання робимо упор на фізичну і психологічну підготовку майбутнього школяра. У рік безпосередньо перед школою - зміщуємо вектор на користь інтелектуального розвитку. Методика Зайцева, яка застосовується в нашому центрі, ламає стереотипне уявлення про навчальне читання. У нас це весела розвиваюча гра, яка дає приголомшливі результати. Дійсно працюють методики, наші педагоги використовують і в подачі математики, іноземної мови.

Розвиваючі заняття для дітей 3, 4, 5, 6 років складаються з трьох частин: особистісні розвиваючі програми і навчання, вивчення англійської мови, творчість.

Не тільки саме навчання, а й весь процес передачі інформації побудований в ігровій формі. Адже саме в грі малюк пізнає світ, вчиться взаємодії в колективі. Підготовку до школи ми перетворюємо в захоплюючу пригоду, яке дозволить йому відкритися. Виявивши вже в ранньому віці схильності, ви не помилитеся у виборі спортивної секції або гуртка, а потім допоможете малюку і у виборі майбутньої професії.

Курс націлений на розвиток мислення, уяви, тренування пам'яті та уваги, формування грамотної мови. Ми закладаємо основу для легкого засвоєння шкільної програми.

Розвиваючі заняття для дітей 3,4,5,6 років мають на увазі:

  • Розвиток мови і фонематичного слуху. Дитина повинна розуміти сенс сказаного, відтворювати ритмічний малюнок слів і пропозицій. При відсутності фонематичного слуху не уникнути помилок в мові і письмі. Він просто не зможе почути все, що до нього намагаються донести;
  • Розвиток дрібної моторики (ліплення, мозаїка аплікації), пам'яті, уяви;
  • Логоритміка. Приклад занять - розучування віршів, що супроводжуються рухами. Незамінна корекція для дітей з проблемами мови;
  • Знайомство з природою і її явищами, вивчення поняття часу, вміння орієнтуватися в просторі, самоідентифікація маленької особистості;
  • Вивчення букв, цифр, геометричних фігур, вміння порівнювати;
  • Музичні заняття для розвитку слуху і голосу.

У наших навчальних групах діти будуть відчувати себе комфортно і максимально розкриють свій потенціал.

Залишилися питання? Ми з радістю на них відповімо за допомогою форми зворотного дзвінка або через онлайн-чат.

Заповнити заявку на вступ до групи можна на сайті або за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72