UA
Меню

Пологовий зал «Семицвіт»

2021-06-30 13:36:41

Чи може пологовий зал нагадувати комфортний номер в готелі? Чи може навіювати думки швидше про приємну подорож, ніж про лікарняну обстановку? 10-річний досвід роботи Центру розвитку сім'ї «Семицвіт» говорить однозначне «так». Плануючи відкриття свого пологового залу, ми хотіли, щоб він кардинально відрізнявся від пологового будинку в звичному вигляді. Створював теплу домашню атмосферу, яка сприятиме швидким і легким пологам. І при цьому давав можливість максимально подбати про медичну безпеку всього процесу.

Сімейний пологовий зал «Семицвіт» у 2-му акушерському відділенні Обласного перинатального центру на вул. Космічній (Дніпро), створений спільно з медичними фахівцями, вийшов саме таким.

У нашому пологовому залі є все, що може знадобитися під час сімейних пологів. Його головні переваги: ​​затишок, функціональність, відповідність сучасним стандартам. Ми врахували не тільки вимоги наказів МОЗ України та рекомендації ВООЗ, а й потреби жінок, які народжують, зібравши багаторічний досвід наших доул і важливу інформацію від акушерів-гінекологів з світовим ім'ям – Грентлі Дік-Ріда і Мішеля Одена.

У пологовому залі «Семицвіт» є багато пристосувань для того, щоб жінка могла зайняти зручне положення. Зміна позицій під час пологів зменшує болісні відчуття, прискорює пологи і покращує стан малюка. Для цих цілей ми передбачили:

  • Двоспальне ліжко;
  • Шведську стінку;
  • «Ліану»;
  • М'яч;
  • Бескаркасне крісло;
  • М'які валики і мати;
  • Спеціальний стілець для вертикальних пологів.

Для комфортного перебування в пологовому залі жінки і її партнера обладнаний кухонний куточок. У ньому є необхідна побутова техніка від чайника до мікрохвильовки. Спліт-система дозволить контролювати потрібний температурний режим. Музичний центр дасть можливість відволіктися і створити звичну обстановку за допомогою улюблених композицій. В інтер'єрі все продумано до дрібниць, аж до легких шторок навколо ліжка. Вони дадуть жінці відчуття захищеності і певного усамітнення під час відпочинку між переймами.

У пологовому залі є просторий санвузол з великою кутовою ванною. Тепла вода допомагає розслабитися багатьом породіллям, служить відмінним природним знеболенням. Занурившись у воду, жінки навіть дрімають між переймами, настільки це комфортно! На будь-якому етапі пологів можна скористатися душем. Породіллі буде зручно – на стіні душової кабіни є надійні поручні, за які можна триматися, і навіть зависати на них під час переймів.

До речі, за статистикою, більшість випускниць наших дородових курсів, які народили в цьому пологовому залі, користувалися водною терапією. Обговорюючи потім з доулою свої враження про пологи, вони наголошували на тому, наскільки це простий і ефективний спосіб знеболення. Разом з тим, незважаючи на накази МОЗ України, скористатися ванною або душем в інших пологових будинках Дніпра майже нереально.

У пологовому залі «Семицвіт» ви будете під надійною опікою кращих лікарів і акушерок Перинатального центру. Вони подбають про те, щоб процес пологів пройшов максимально безпечно для мами і малюка.

На курсах для вагітних в Центрі «Семицвіт» ви познайомитеся з доулами – професійними партнерами під час пологів. Їх психологічна та практична немедична допомога буде неоціненна в такий важливий життєвий момент.

До виписки з пологового будинку ви перебуватимете з дитиною в комфортній палаті.

Щоб задати питання, скористайтеся онлайн-чатом або зателефонуйте: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Оберіть пологовий зал «Семицвіт» місцем народження свого малюка, і вже зовсім скоро ви захочете повернутися до нас знову!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ