UA
Меню

Semicvet

Відновлювальна процедура для жінок "Післяпологове сповивання"

Фахівці Центру "Семицвіт" пропонують народившим жінкам особливу процедуру післяпологового відновлення – післяпологове сповивання. З давніх-давен у багатьох культурах світу існували традиції відновлення жінки після пологів. Основами повітушньго мистецтва у слов'ян було використання лазні, правка тіла, і на завершення – сповивання новонародженого і самої жінки. Ця процедура отримала назву "післяпологове сповивання". На відміну від інших народів, де вона виконувалася протягом 40 днів після пологів, у наших пращурів вона не мала терміну давності. У цієї техніки використовувалися властивості води, лікувальних трав'яних настоїв, цілющих напоїв і сама техніка сповивання – перетягування тканиними полотнами.

Після м'яких, фізіологічних пологів організм жінки самостійно відновлює свій фізичну і енергетичну рівновагу. При великому запасі життєвих сил і правильному догляді це відбувається легко. Однак пологи у всіх проходять по-різному, тому пеленальні техніками як і раніше актуальні в наші дні. Вони активізують в організмі жінки природні механізми відновлення, а також допомагають відновитися після операції кесаревого розтину.

Техніки післяпологового сповивання надають на організм і стан жінки, що народила різнобічний позитивний ефект:

  • захищають живіт від провисання, підвищують тонус м'язів тазового дна;
  • усувають або істотно зменшують болі в спині і попереку;
  • сприяють встановленню гормонального балансу;
  • відновлюють травлення, прибирають набряки, нормалізують сон;
  • попереджають післяпологову депресію.

Післяпологове відновлення допомагає жінці не тільки привести до порядоку тіло, але і знайти душевну рівновагу. В ході сповивання тіло перетягується льняними рушниками в зонах, де скупчується напруга – і разом з тілесними зажимами йдуть образи, страхи, пригнічений гнів і відчуття недооцінених перемог. Багатьом жінкам актуально проговорити свої пологи, бути почутою і прийнятої, поскаржитися на відсутність сил і перепади настрою – знайти можливість допрожіть і відпустити пологи, завершити перехід в новий стан.

Післяпологове сповивання – це також і самий справжній перехідний обряд, який несе в собі ініціацію (посвяту). У сучасному суспільстві ми як і раніше потребуємо таких обрядах: випускний бал, посвята в студенти, дівич-вечори і парубочі, весілля і хрестини. Перехідний обряд – це швидка зміна стану. Він робить картину світу зрозумілою, допомагає визначити своє місце в ній і найголовніше – зцілитися. 9 місяців вагітності і пологи залишилися позаду, настав новий етап, новий період, який вимагає від жінки самовіддачі, безумовної любові і безумовного прийняття – переходу в нову роль і новий статус – статус жінки-Матері.

Весь процес сповивання займає 5-7 годин, бажаючим пройти процедуру необхідно буде підготувати певний набір речей і подбати про помічника, який перебуватиме з дитиною і приноситеме його на годування.

Проводять післяпологове сповивання фахівці Центру "Семицвіт", що навчалися сповивання (укутування) у Ольги Виноградній, КСТ–терапевта, лікаря відновної медицини (Київ):

Лариса Огар – лікар акушер-гінеколог, лікар ЛФК, перинатальний психолог, що працює з тілесними і масажними практиками більше 15 років: +38 095 5710376 +38 097 0576265.

Телефонуйте! Будемо раді допомогти в питаннях відновлення після пологів!