UA
Меню

Semicvet

Малюк відчуває і переживає ті ж емоції, що і його мама. Вражаючий взаємозв'язок в цьому дуеті залишається на все життя. Він особливо сильний в перші місяці після народження і, звичайно, в період вагітності. Тому від емоційного стану жінки залежить і те, наскільки спокійним і здоровим буде її новонароджена дитина. Отримувати позитивні емоції, відчувати гармонію, усвідомлювати свою участь у великому таїнстві появи нового життя допоможе програма Dancing for Birth, або «Танець Народження», в Центрі «Семицвіт».

Танці для вагітних жінок і молодих мам Dancing for Birth – неймовірно популярна програма в усьому світі. Її основа – найкращі танцювальні традиції різних народів зі спеціальною адаптацією до вагітності і післяпологового періода.

Діапазон широкий: латина, східні, південно-африканські танці – ви не будете нудьгувати на заняттях! Навіть, якщо ви ніколи не займалися в танцкласі, це не стане на заваді – зараз найкращий час, щоб почати. Програма Dancing For Birth допомагає жінці повірити в себе, в свої сили, в можливості свого тіла. А кожний розучений під час занять рух може бути використано для полегшення стану під час переймів.

Танці для вагітних – це «чотири в одному»:

  • танцювальний фітнес;
  • розслаблюючі техніки;
  • фізична і емоційна підготовка до пологів;
  • позитивне налаштування.

Післяпологовий період не привід залишати танці, навіть навпаки! Малюк пам'ятає ваші рухи і буде поруч з вами відчувати ті ж емоції, що відчував лише кілька місяців тому. У танцях з крихіткою є й інші плюси:

  • Жінка швидше повернеться до своєї звичної форми
  • Зв'язок в парі мама і малюк зміцниться.
  • Виграє й емоційний стан дитини – музика, рухи і присутність мами нададуть позитивний вплив.
  • Танцюючи з мамою, малюк розвиває м'язи корпусу, почуття ритму і рівноваги.

Танці для вагітних проводять фахівці Центру «Семицвіт», які пройшли навчання за спеціальною танцювальною програмою для майбутніх і молодих мам – Лариса Огар, Маргарита Ольшанська. Тренер на танцювальних уроках для вагітних і мам з малюками до 8 місяців – Ольга Єфімова.

Приходьте спробувати! Ваша знижка на перше заняття – 50%!

Всі питання, що цікавлять, можна задати в онлайн-чаті. Попередній запис за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Ми будемо раді бачити вас танцюючими!