UA
Меню

Semicvet

Центр розвитку сім’ї «Семицвіт» запрошує вагітних жінок на новий основний курс підготовки до пологів і материнства «Спокійна мама»!

Ось, що розповідає авторка і ведуча цього курсу директор Центру «Семицвет», психолог, доула Ольга Верещак:

«З самогіпнозу, як я тепер розумію, я познайомилася ще в підлітковому віці: на тренуваннях з баскетболу я помітила, що найкраще потрапляю в кільце, коли в подробицях уявляю, який рух мені потрібно зробити. При цьому важлива була максимальна концентрація і якась заглибленість в процес. Зараз я б назвала це «транс гравця». Відкривши цей феномен, я потім часто його використовувала в різних ситуаціях в житті: катаючись на лижах, граючи в боулінг, роблячи що-небудь важливе для себе, наприклад, коли народжувала своїх дітей.

І тільки коли я отримала освіту психолога і пройшла навчання на різних психотерапевтичних програмах, в тому числі навчившись Еріксоновському гіпнозу, я зрозуміла, що сама інтуїтивно відкрила деякі психотерапевтичні техніки. А працюючи більше 10 років Доул і підтримуючи багатьох народжують жінкам, я на практиці опанувала тими речами, які суттєво полегшують родовий процес, роблять його більш комфортним для жінок, і виявилося, що трансові техніки під час пологів – одні з найбільш ефективних ».

Всі ці знання і досвід лягли в основу нового курсу «Спокійна мама», який присвячений вагітності, процесу пологів, новонародженим дітям, успішному початку грудного вигодовування і багатьом іншим важливим речам, з яких складається материнство.

 • Ми познайомимося з сучасними поглядами на процес пологів і народження.

Будемо дивитися і обговорювати фільми про пологи. Освоїмо теорію і практику фізіології народження. Поговоримо про останні дослідження в області доказової медицини. Це допоможе кожній жінці знайти найбільш підходящий саме для неї і її малюка варіант пологів. І в разі будь-яких несподіваних ситуацій, дозволить легше і швидше визначитися з тим, як і про що варто поговорити з медперсоналом, і що саме зараз буде найкращим вибором для вас і вашого малюка.

 • Розберемо, що таке транс, гіпноз, самогіпноз, і як їх можна використовувати під час пологів.

Як за допомогою навичок самогіпнозу ми можемо допомогти собі під час вагітності. Наприклад, з проблемами засинання, тривоги, неспокою, страху. А під час пологів - поліпшити свій комфорт за допомогою немедикаментозного знеболювання. Адже недарма техніка "Гіпнороди" стає все більш популярною в світі. На заняттях ми будемо шукати свої способи зниження дискомфорту під час пологів. Вчитися глибокому розслабленню, відчування свого тіла, управління своїми відчуттями під час пологів. Будемо вчитися тому, як ми самі можемо підтримувати свій природний стан родового трансу.

 • Складемо свій план пологів.

Для того щоб підготуватися до якогось важливої ​​події, необхідно хоча б трохи уявляти, що буде важливим для тебе в цьому процесі. Розуміти свої потреби заздалегідь. Але для більшості жінок, які народжують свого першого малюка, буває абсолютно незрозуміло, що буде важливо в цей момент. Якими будуть їхні потреби. Тому ми поговоримо про те, що ми можемо зробити, щоб створити умови для фізіологічного перебігу пологів. І як в цьому нам допоможе самогіпноз.

 • Підготуємося до життя з малюком.

Поговоримо про пристрій життя з дитиною, допомоги йому в розвитку і дорослішання, і про те, як уникнути поширених помилок на початку грудного вигодовування. А також про все те, що нас хвилює в питаннях майбутніх змін в житті після народження крихітки.

Курс також включає:

 • можливість відвідувати заняття в басейні разом з чоловіком;
 • 1 допологову індивідуальну консультацію з обраною вами Доулою, якщо ви плануєте народжувати з нашою підтримкою. Якщо ви з чоловіком приймете рішення про партнерські пологи, на цю зустріч краще прийти разом з ним. (Можливо, буде потрібно ще 1-2 заняття для вашої спільної підготовки.)

Проходження курсу дає можливість:

 • безкоштовно відвідувати денну групу "Я-Мама!" до самих пологів (оплачується тільки басейн);
 • запросити для підтримки під час пологів Доулу Центру (за домовленістю з обраним вами фахівцем і пологовим будинком);
 • народити дитину в затишному і комфортному пологовому залі "Семицвіт" на базі перинатального центру на вул. Космічній;
 • безкоштовно отримувати консультації по грудному вигодовуванню у наших фахівців (в телефонному режимі);
 • записуватися на заняття для дітей в Центрі "Семицвіт" позачергово. (До ваших послуг більше 40 дитячих груп від перших місяців життя до 12 років).

Курс «Спокійна мама» складається з 2-х місяців, 16 занять по 3 години кожне, з перервою на чаювання. Вартість 1 місяця - 2400 грн., Разом з відвідуванням басейну - 3000 грн. Час занять: понеділок і середа з 13:30 до 16:30. Місце зустрічі: Центр розвитку сім’ї «Семицвіт», Дніпро, вул. Барикадна, 3, оф. 8.

Перше заняття оплачується тільки в тому випадку, якщо вам підійде наш курс!

Задати питання і записатися:  (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Телефонуйте і приходьте – будемо раді допомогти!