UA
Меню

Semicvet

Центр «Семицвіт» презентує новий цикл занять для мам в очікуванні малюка – «Самогіпноз під час пологів»!

Курс складається з 6 занять по 1,5 години. На кожному занятті розглядається певний етап шляху до народження дитини: підготовка до пологів, пологи, післяпологовий період. А також практикуються методи релаксації і застосування афірмацій – позитивних тверджень для кожного періоду.

Даний курс допоможе майбутнім мамам попрацювати зі своїми страхами у безпечній та дбайливій обстановці, знайти позитивний настрій та прожити свої пологи спокійно й впевнено. Отримані навички зберігати спокій допоможуть вам не тільки під час народження дитини, але й в багатьох інших життєвих ситуаціях.

Програма практичного курсу з 6 занять:

1 – Що таке самогіпноз. Як він може допомогти під час пологів і в підготовці до них.

2 – Початок пологів. Налаштовуємося.

3 – Активні пологи. Працюємо з відчуттями.

4 – Потуги. Зустрічаємо малюка.

5 – Життя після пологів.

6 – Підведення підсумків та закріплення отриманих навичок.

Група «Самогіпноз під час пологів» займається по суботах з 13:30 до 15:00 в Центрі розвитку сім'ї «Семицвіт»: вул. Барикадна, 3, оф. 8, 2 поверх.

У вартість курсу «Самогіпноз під час пологів» входить диск із записом релаксацій, який можна прослуховувати між заняттями, практикуючи розслаблення.

Для мам з великими термінами ми можемо запропонувати позанятійную оплату з 36-го тижня вагітності. Можлива також індивідуальна підготовка за цією програмою та підготовка з партнером.

Програма «Самогіпноз під час пологів» не замінює основних курсів підготовки до народження дитини в Центрі «Семицвіт», сімейного курсу «Мама + Тато» та курсу для жінок «Я – Мама!», а ефективно доповнює їх.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете записатися на курс, телефонуйте за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Будемо раді зустрічі!