UA
Меню

Semicvet

Центр «Семицвіт» запрошує майбутніх батьків підготуватися до народження малюка, не виходячи з дому. 
Онлайн-курс для вагітних "10 кроків до легких пологів" створений командою з 7 фахівців, яка успішно працює 12 років: психологи, доули, консультанти з грудного вигодовування, лікар акушер-гінеколог, лікар педіатр.

Переваги курсу онлайн-підготовки до пологів:

 • найважливіші питання вагітності, пологів та післяпологового періоду, без води
 • ефективні практики, які полегшують пологи - ми багато років надаємо підтримку породіллям як доули та знаємо, що дійсно працює 
 • зустрічі онлайн трохи більше години, 2 постійні ведучі - немає стомлюючого сидіння біля екрану
 • навчальні відео від наших фахівців для перегляду в зручний для вас час.
  Жодне ваше запитання не залишиться без відповіді!

Після закінчення курсу ви:

 • будете розуміти, як починаються пологи та як вони проходять
 • складете свій власний план пологів
 • здобудете не лише знання, а й практичні навички
 • зможете прожити свої пологи більш комфортно і радісно зустріти малюка
 • засвоїте секрети грудного вигодовування
 • навчитеся доглядати за малюком та розуміти його без слів
 • знайдете спокій і впевненність у своїх батьківских силах.

ОСНОВНІ ТЕМИ КУРСУ:

 1. Фізіологія пологів: які умови важливі? Що впливає на наш комфорт під час народження дитини і як ми можемо собі допомогти?
 2. Права і потреби жінки під час пологів і як їх реалізувати в пологовому будинку. Благополучне народження малюка - від кого та від чого воно залежить?
 3. Малюк всередині: як все влаштовано. Що таке передвісники? Два варіанти початку пологів і що робити в кожному з них?
 4. Перший період пологів – перейми. Коли їхати в пологовий будинок та чого очікувати? Техніки дихання і звучання під час пологів.
 5. Другий і третій періоди пологів. Дитина народжується. Профілактика розривів. Дихання під час потуг. Позиції для пологів і масаж.
 6. Найбільш поширені медичні втручання під час пологів: як звести ризики до мінімума? Перші дві години після пологів для мами і малюка.
 7. Малюк адаптується: перехідні стани, про які важливо знати. Як брати дитину? Як за нею доглядати кожного дня?  Сон, купання, одяг і прогулянки.
 8. Грудне вигодовування: як влаштована "молочна фабрика"? Від чого залежить вироблення і виділення молока? Що таке правильне прикладання і як його досягти?
 9. Грудне вигодовування. Чи потрібно сціджуватися? Як уникнути проблем: тріщіни сосків, лактостаз, болісні відчуття при годуванні. Годувати по режиму чи за вимогою?
 10.  Післяпологове відновлення мами. Профілактика післяпологової депресії. Про прив'язанність і "привчання до рук". Нові ролі в родині. Що означає, бути батьками?

 
Ми дуже цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів та багато років використовуємо для цього анонімну анкету в кінці занять.
ЩО БУЛО ДЛЯ ВАС ЦІННИМ В ОНЛАЙН-КУРСІ ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ?

 • "Доступність і зрозумілість інформації. Кваліфікованість лекторів. Наявність домашнього завдання. Можливість зворотнього зв'язку одразу в процесі заняття.
  Дякую за вашу душевність! Кожної зустрічі відчувала себе важливою і необхідною, ваша включеність надихає".
 •  "Дихання під час пологів, догляд за малюком, правильне прикладання. Закінчую курс з почуттям спокою. Тому що знаю, що мене очікує в пологовому будинку і після."
 •  "Цінним було все, тому що це перша дитина і ми не мали поняття ні про пологи, ні про перші дні життя малюка. Спасибі вам велике за таку можливість, навіть в умовах карантину змогли отримати багато корисної інформації і підготуватись до важливого етапу в житті."
 •  "Кількість знань, відмінно зняті зрозумілі відео, атмосфера курсу. Додалося впевненості."
 •  "Розуміння фізіології пологів. Періоди пологів. Права і можливості жінки у пологах. Дякую вам за хороший курс і всі знання, якими ви професійно ділитися! Дуже висококласна команда фахівців на одній хвилі! Зв'явилася план-думка народити з доульскою підтримкою з вашого центру. Також дуже хочу скористатись послугами патронажу з грудного вигодовування і таке інше. Здорово, що у вас є всі опції з допомоги мамам і малюкам. Я знайшла своїх людей у вашому колі!"

Підготовка до пологів онлайн – це 20 годин  актуальної та впорядкованої інформації протягом 5 тижнів. Зустрічі з ведучими онлайн проходять по вівторках та п'ятницях з 19:00 до 20:20. Додаткові відеозаписи до кожної теми будуть доступні у закритій групі. Це 40-60 хвилин відео до кожного заняття! Ви зможете переглядати їх в будь-який час.

Вартість курсу - 4000 грн.
Якщо на першому занятті вам щось не підійде, ми повернемо вам всю суму оплати!

Записуйтеся за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.
Будемо раді допомогти!