UA
Меню

Semicvet

Любі мами і тати, вітаємо з очікуванням малюка! Напевно ви вже готуєтеся до довгоочікуваної зустрічі – шукаєте підказки в інтернеті, розпитуєте друзів, цікавитеся досвідом ваших батьків. У сьогоднішньому розмаїтті інформації нескладно загубитися. Центр «Семицвіт» спростить завдання, розкладе все по поличках, відокремить застарілі уявлення від сучасних знань, тим більше, що чужий досвід догляду за малюком підходить не всім і не завжди.

Курси для майбутніх батьків «Мама + Тато» дадуть необхідні знання та навички, які стосуються пологів, грудного вигодовування та догляду за малюком. Відразу хочемо заспокоїти тат - відвідування сімейного курсу не зобов'язує до присутності на пологах! Наша мета – пояснити все, що відбувається з жінкою в період вагітності і під час пологів. Це допоможе чоловікам краще зрозуміти свою кохану і разом з нею прийти до зваженого рішення про участь у пологах.

Курси для майбутніх батьків розраховані на 8 тижнів.

Кожного тижня - по два заняття.

Тривалість однієї зустрічі – 2,5 години (з перервою на чай).

Для зручності тат заняття починаються о 18.30 і закінчуються о 21.00.

У групі не більше 8 пар.

Ведуть курси фахівці з психологічною тп/або медичною освітою. Всі вони самі є мамами, мають сучасні знання і багаторічний досвід, у тому числі – досвід супроводу пологів у пологовому будинку в якості доули.

Заняття проходять у неформальній, дружній обстановці, в затишному і комфортному залі. Крім актуальної інформації, на вас чекають тематичні відео, рольові ігри та практичні вправи.

За перше заняття ви заплатите тільки після його закінчення, і лише в тому випадку, якщо вам у нас сподобається!

Теми наших зустрічей на сімейному курсі «Мама + Тато»:

№1

Це заняття буде ознайомчим. Але вже на ньому ви дізнаєтеся про головні причини больових відчуттів під час пологів і про те, як зробити їх більш комфортними. Ви познайомитеся з ведучими і групою. І навіть візьмете участь у партнерській вправі, що стосується майбутніх пологів. Після закінчення цієї першої зустрічі, ви зможете визначитися, чи підходить вам наш курс.

№2-4

Наступні три заняття будуть присвячені вагітності. Ми відповімо на найпоширеніші питання щодо фізичних навантажень для майбутніх мам, режиму дня і харчування. Запропонуємо вправи, які м'яко готують тіло до пологів. Поговоримо і про емоційний стан жінки. Приділимо увагу спілкуванню з малюком ще в процесі вагітності і взаємодії в батьківській парі. Ви також дізнаєтеся про важливі умови для успішного перебігу пологового процесу.

№5-10

Говоримо про пологи! Ми пояснимо, як все відбувається з точки зору фізіології. Допоможемо розібратися з початком переймів. Відповімо на питання – коли їхати в пологовий будинок і, що обов'язково потрібно брати з собою. Обговоримо плюси і мінуси партнерських пологів і те, як вони можуть впливати на відносини в парі. Спробуємо подивитися на процес пологів очима дитини: дізнатися, що вона відчуває під час народження і як мама може їй допомогти. Ви опануєте методи знеболювання переймів: дихання, вибір зручних позицій, розслаблення і масаж. Зрозумієте, чим  може бути вам корисною допомога професійного партнера в пологах – доули.

№11-15

Малюк з перших хвилин життя. Який він? Ми навчимо, як його брати на руки, як правильно тримати і як за ним доглядати. Приділимо увагу питанням грудного вигодовування і його важливим відмінностям від штучного годування. Познайомимося з сучасними «лайфхаками» для годуючих мам, які допоможуть забути про неприємні відчуття, пов'язані з прикладанням дитини до грудей. А також поговоримо про режим сну і прогулянок, купання, сповивання і привчання до горщика. Обговоримо корисні, некорисні і навіть шкідливі пристосування для догляду за малюком. Разом подумаємо про те, як бути батьками в сучасному світі.

№16

У групі випускний. На вас чекає багато сюрпризів. Закінчення буде святковим!

Приємні бонуси до курсу для майбутніх батьків:

  • безкоштовна індивідуальна консультація перед пологами, якщо ви вирішите народжувати у супроводі доули (помічниці в пологах) Центру «Семицвіт»;
  • знижка 100 грн. на післяпологовий патронаж протягом першого місяця. Ви отримаєте професійну консультацію з догляду за дитиною, з годування грудьми або масажу, гімнастики і плавання з малюком.

Після 8 тижнів занять ви зможете:

  • безкоштовно відвідувати до пологів денну групу «Я – Мама!»;
  • вибрати фахівця (доулу) для психологічної, інформаційної та практичної підтримки в пологах;
  • вибрати для народження своєї дитини комфортний родзал «Семицвіт», який обладнаний нашим Центром у Перинатальному центрі на вул. Космічній;
  • скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з грудного вигодовування;
  • записати дитину (з перших місяців до 12 років) без черги на дитячі заняття в Центрі «Семицвіт», включно з 2 групами повного дня– міні-сад.

Починати відвідування сімейного курсу підготовки до народження дитини краще з 20-го по 30-й тиждень вагітності. Записатися на курси для молодих батьків варто заздалегідь, щоб гарантувати собі місце в групі.

Задайте питання, що вас цікавлять в онлайн-чаті або замовте безкоштовний дзвінок. Ви також можете зв'язатися з нами за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72. Запрошуємо поринути в світ радісного очікування!