UA
Меню

Semicvet

Очікування малюка – дивовижний період у житті, який ніколи не повториться. За 9 місяців ваше тіло робить колосальну роботу, створюючи з однієї клітини цілу дитинку! Ці зміни іноді приголомшливі. Вони викликають багато питань, нових відчуттів, сумнівів і занепокоєння. Курс для майбутніх мам допоможе підготуватися до довгоочікуваної зустрічі. Впевненість і радість прийдуть на зміну вчорашній тривозі.

Ви буде у всеозброєнні в питаннях пологів, грудного вигодовування та догляду за дитиною. На курсі для майбутніх мам «Підготовка до пологів з Семицвітом» приділено увагу не лише навичкам жінки в щоденних турботах про дитину, а й, що набагато важливіше, її емоційному стану. Адже від цього безпосередньо залежить здоров'я малюка.

Курс для майбутніх мам розрахований на 6 тижнів.

Кожного тижня – по 2 заняття. Тривалість однієї зустрічі – 2 години.

Час занять: з 13:30 до 15:30.

Ведуть курс фахівці з психологічною та/або медичною освітою. Всі вони самі є мамами, мають сучасні знання і багаторічний досвід, в тому числі – досвід супроводу пологів в пологовому будинку в якості доули.

Заняття проходять в неформальній, дружній обстановці, в затишному і комфортному залі. Крім сучасної інформації, на вас чекають тематичні відео, рольові ігри та практичні вправи. Ймовірно, ви зустрінете на курсі нових подруг, з якими у вас ще довго будуть спільні інтереси.

Курс для майбутніх мам побудований таким чином, що приступити до занять можна на будь-якому етапі. Все, що для цього потрібно - просто попередньо записатися.

Є можливість пробного заняття – воно оплачується лише в тому випадку, якщо вам у нас сподобається і все підійде!

ОСНОВНІ ТЕМИ КУРСУ:

 1. Фізіологія пологів: які умови важливі? Що впливає на наш комфорт під час народження дитини і як ми можемо собі допомогти?
 2. Права і потреби жінки під час пологів і як їх реалізувати в пологовому будинку. Благополучне народження малюка - від кого та від чого воно залежить?
 3. Малюк всередині: як все влаштовано. Що таке передвісники? Два варіанти початку пологів і що робити в кожному з них?
 4. Перший період пологів – перейми. Коли їхати в пологовий будинок та чого очікувати? Техніки дихання і звучання під час пологів.
 5. Другий і третій періоди пологів. Дитина народжується. Профілактика розривів. Дихання під час потуг. Позиції для пологів і масаж.
 6. Найбільш поширені медичні втручання під час пологів: як звести ризики до мінімума? Перші дві години після пологів для мами і малюка.
 7. Малюк адаптується: перехідні стани, про які важливо знати. Як брати дитину? Як за нею доглядати кожного дня?  Сон, купання, одяг і прогулянки.
 8. Грудне вигодовування: як влаштована "молочна фабрика"? Від чого залежить вироблення і виділення молока? Що таке правильне прикладання і як його досягти?
 9. Грудне вигодовування. Чи потрібно сціджуватися? Як уникнути проблем: тріщіни сосків, лактостаз, болісні відчуття при годуванні. Годувати по режиму чи за вимогою?
 10.  Післяпологове відновлення мами. Профілактика післяпологової депресії. Про прив'язанність і "привчання до рук". Нові ролі в родині. Що означає, бути батьками?

Після 6 тижнів занять ви зможете:

 • вибрати фахівця (доулу) для психологічної, інформаційної та практичної підтримки в пологах;
 • вибрати для народження своєї дитини комфортний пологовий зал «Семицвіт», який обладнаний нашим Центром в Перинатальному центрі на вул. Космічної;
 • скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з грудного вигодовування;
 • записати дитину (з перших місяців до 12 років) без черги на дитячі заняття в Центрі «Семицвіт», включаючи 2 групи повного дня - міні-садок.

Починати відвідування курсу підготовки до пологів і материнства можна з 18-ї по 30-й тижні вагітності. Записатися на курс для молодих мам варто заздалегідь, щоб гарантувати собі місце в групі.

Вартість курсу - 3500 грн.

Задайте питання, що вас цікавлять, в онлайн-чаті або замовте безкоштовний дзвінок. Ви також можете зв'язатися з нами за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Запрошуємо поринути в світ радісного очікування!