UA
Меню

Semicvet

Центр "Семицвіт" запрошує майбутніх мам в групу "Йога для вагітних"!

Важливою частиною кожного заняття є:

  • Вправи (асани) для зміцнення м'язів спини і живота, додання м'язам таза необхідної еластичності.
  • Дихальні вправи.
  • Елементи самомасажу, які сприяють запобіганню розтяжок і спрямовані на опрацювання активних точок на обличчі й тілі.
  • Релаксація.

Заняття йогою готують тіло і свідомість жінки до пологів. Комплекс асан обраний так, щоб забезпечити максимальний комфорт для малюка.

Ранкові заняття йогою проводить Ольга Єфімова, психолог, доула Центру "Семицвіт", мама двох дітей, яка практикує йогу 10 років.

Пропонуємо також для майбутніх мам заняття в групах "Йога Bithlight"! Birthlight – це цілюща і цілісна тілесна практика, зосереджена на періоді вагітності, материнстві і жіночому здоров'ю. Вона включає традиційні для йоги роботу з тілом в асанах, дихальні практики і релаксаційні техніки. Birthlight піклується і про маму, і про дитину і робить це максимально дбайливо.

Група для майбутніх мам II триместру вагітності (від 14 до 28 тижнів):

Основні завдання занять: зміцнення м'язів спини, збільшення обсягу дихання, поліпшення фізичного і психологічного стану.

Група для майбутніх мам III триместру (від 28 до 42 тижнів):

Основні завдання занять: розкриття тазу, поліпшення фізичного стану, тренування дихання і розслаблення перед пологами.

Для майбутніх мам I триместру Центр "Семицвіт" пропонує індивідуальні заняття, що враховують фізичну підготовку, загальний стан мами і її досвід занять йогою до вагітності.

Веде заняття сертифікований інструктор Birthlight Маргарита Ольшанська, психолог, ведуча йоги, доула Центру "Семицвіт", мама чотирьох дітей.

Мами можуть займатися індивідуально або вдома з нашим інструктором на будь-якому терміні вагітності. Ми також будемо раді допомогти м'якому післяпологовому відновленню жінки з перших днів появи малюка.

Попередній запис за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72.

Завжди Вам раді!