UA
Меню

Semicvet

Очікування малюка – дивовижний період у житті, який ніколи не повториться. За 9 місяців ваше тіло робить колосальну роботу, створюючи з однієї клітини цілу дитинку! Ці зміни іноді приголомшливі. Вони викликають багато питань, нових відчуттів, сумнівів і занепокоєння. Курси для майбутніх мам допоможуть підготуватися до довгоочікуваної зустрічі. Впевненість і радість прийдуть на зміну вчорашній тривозі.

Ви буде у всеозброєнні в питаннях пологів, грудного вигодовування та догляду за дитиною. На курсах «Я – МАМА!» приділено увагу не лише навичкам жінки в щоденних турботах про дитину, а й, що набагато важливіше, її емоційному стану. Адже від цього безпосередньо залежить здоров'я малюка.

Курси для майбутніх мам розраховані на 8 тижнів.

Кожного тижня – по 2 заняття. Тривалість однієї зустрічі – 2,5 години (з перервою на чай).

Час занять: з 13:30 до 16:00.

Ведуть курси фахівці з психологічною та/або медичною освітою. Всі вони самі є мамами, мають сучасні знання і багаторічний досвід, в тому числі – досвід супроводу пологів в пологовому будинку в якості доули.

Заняття проходять в неформальній, дружній обстановці, в затишному і комфортному залі. Крім сучасної інформації, на вас чекають тематичні відео, рольові ігри та практичні вправи. Ймовірно, ви зустрінете на курсах нових подруг, з якими у вас ще довго будуть спільні інтереси.

Курси для майбутніх мам побудовані таким чином, що приступити до занять можна на будь-якому етапі. Все, що для цього потрібно - просто попередньо записатися.

Є можливість пробного заняття – воно оплачується лише в тому випадку, якщо вам у нас сподобається і все підійде!

Теми занять курсу «Я – МАМА!»:

№1

Це заняття буде ознайомчим. Але вже на ньому ви дізнаєтеся про головні причини болісних відчуттів під час пологів і про те, як зробити їх більш комфортними. Ви познайомитеся з ведучими і групою. Засвоїте частину практичної підготовки до пологів. Після закінчення цієї першої зустрічі, ви зможете визначитися, чи підходить вам наш курс.

№2-4

Наступні три заняття будуть присвячені вагітності. Ми відповімо на найпоширеніші питання щодо фізичних навантажень для майбутніх мам, режиму дня і харчування. Запропонуємо вправи, які м'яко готують тіло до пологів. Поговоримо і про емоційний стан жінки. Приділимо увагу спілкуванню з малюком ще в процесі вагітності. Ви також дізнаєтеся про важливі умови для благополучного перебігу пологів.

№5-10

Говоримо про пологи! Ми пояснимо, як все відбувається з точки зору фізіології. Допоможемо розібратися з початком переймів. Відповімо на питання – коли їхати в пологовий будинок і, що обов'язково потрібно брати з собою. Обговоримо плюси і мінуси партнерських пологів і те, як вони впливають на взаємини в парі. Спробуємо подивитися на процес пологів очима дитини: дізнатися, що вона відчуває під час народження і як мама може їй допомогти. Ви опануєте методи знеболювання переймів: дихання, вибір зручних позицій, розслаблення і масаж. Зрозумієте, чим може бути вам корисна допомога професійного партнера в пологах – доули.

№11-15

Малюк з перших хвилин життя. Який він? Ми навчимо, як його брати на руки, як правильно тримати і як за ним доглядати. Приділимо увагу питанням грудного вигодовування і його важливим відмінностям від штучного годування. Познайомимося з сучасними «лайфхаками» годуючих мам, які допоможуть забути про неприємні відчуття, пов'язані з прикладанням дитини до грудей. А також поговоримо про режим сну і прогулянок, купання, сповивання і привчання до горщика. Обговоримо корисні, некорисні і навіть шкідливі пристосування для догляду за малюком. Разом подумаємо про те, як бути мамою в сучасному світі.

№16

Заняття, яке дозволить отримати відповіді на всі питання, що залишилися і наповнитися ресурсом для майбутнього материнства.

Приємні бонуси до курсу для майбутніх батьків:

  • безкоштовна індивідуальна консультація перед пологами, якщо ви приймете рішення народжувати з супроводом доули (помічниці в пологах) Центру «Семицвіт»;
  • знижка 100 грн. на післяпологовий патронаж протягом першого місяця. Ви отримаєте професійну консультацію з догляду за дитиною, з годування грудьми або з масажу, гімнастики і плавання з малюком.

Після 8 тижнів занять ви зможете:

  • безкоштовно відвідувати до пологів денну групу «Я – МАМА!»;
  • вибрати фахівця (доулу) для психологічної, інформаційної та практичної підтримки в пологах;
  • вибрати для народження своєї дитини комфортний пологовий зал «Семицвіт», який обладнаний нашим Центром в Перинатальному центрі на вул. Космічної;
  • скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з грудного вигодовування;
  • записати дитину (з перших місяців до 12 років) без черги на дитячі заняття в Центрі «Семицвіт», включаючи 2 групи повного дня - міні-садок.

Починати відвідування курсу підготовки до пологів і материнства можна з 18-ї по 30-й тижні вагітності. Записатися на курси для молодих батьків варто заздалегідь, щоб гарантувати собі місце в групі.

Задайте питання, що вас цікавлять, в онлайн-чаті або замовте безкоштовний дзвінок. Ви також можете зв'язатися з нами за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72. Запрошуємо поринути в світ радісного очікування!