UA
Меню

Semicvet

До свого 10-річчя Центр «Семицвіт» представляє новий курс підготовки до народження дитини - «10 кроків до легких пологів»!

Переваги курсу:

 • лише сучасна інформація
 • лише ефективні практики, перевірені дослідженнями і сотнями пологів наших випускників
 • лише 10 занять
 • лише найважливіші питання вагітності, пологів та післяпологового періоду
 • і дуже гнучкий графік занять!

Ви зможете:

 • займатися вдень, ввечері - коли зручно
 • надолужити пропущені заняття в паралельній групі
 • відвідувати курс з партнером або самостійно.

Вибір за вами!


Паралельно працюють дві групи:
- вечірня група для майбутніх батьків займатиметься по понеділках і четвергах з 18:30 до 21:00.
- денна група з такою ж програмою працює у вівторок і п'ятницю з 13:30 до 16:00.

Теми занять курсу «10 кроків до легких пологів»:

№1

Це заняття буде ознайомчим. Але вже на ньому ви дізнаєтеся про головні причини болісних відчуттів під час пологів і про те, як зробити їх більш комфортними. Ви познайомитеся з ведучими і групою. Після закінчення цієї першої зустрічі, ви зможете визначитися, чи підходить вам наш курс.

№2

Наступне заняття буде присвячене вагітності. Ми відповімо на найпоширеніші питання щодо фізичних навантажень для майбутніх мам, режиму дня і харчування. Поговоримо і про емоційний стан жінки. Приділимо увагу спілкуванню з малюком ще в процесі вагітності. Ви також дізнаєтеся про важливі умови для благополучного перебігу пологів ы про те, що брати з собою на пологи.

№ 3-5

Говоримо про пологи! Ми пояснимо, як все відбувається з точки зору фізіології. Допоможемо розібратися з початком переймів. Відповімо на питання – коли їхати в пологовий будинок і, що обов'язково потрібно брати з собою. Обговоримо плюси і мінуси партнерських пологів і те, як вони впливають на взаємини в парі. Ви опануєте методи знеболювання переймів: дихання, вибір зручних позицій, розслаблення і масаж. Зрозумієте, чим може бути вам корисна допомога професійного партнера в пологах – доули.

№ 6-9

Малюк з перших хвилин життя. Який він? Ми навчимо, як його брати на руки, як правильно тримати і як за ним доглядати. Приділимо увагу питанням грудного вигодовування і його важливим відмінностям від штучного годування. Познайомимося з сучасними «лайфхаками» годуючих мам, які допоможуть забути про неприємні відчуття, пов'язані з прикладанням дитини до грудей. А також поговоримо про режим сну і прогулянок, купання, сповивання і привчання до горщика. Обговоримо корисні, некорисні і навіть шкідливі пристосування для догляду за малюком. Разом подумаємо про те, як бути батьками в сучасному світі.

№10

Заняття, яке дозволить отримати відповіді на всі питання, що залишилися і наповнитися ресурсом для майбутнього материнства. Поговоримо також про післяпологове відновлення, післяпологову депресію та допомогу, необхідну жінці після пологів.

Приємні бонуси до курсу для майбутніх батьків:

 • безкоштовна індивідуальна консультація перед пологами, якщо ви приймете рішення народжувати з супроводом доули (помічниці в пологах) Центру «Семицвіт»;
 • знижка 100 грн. на післяпологовий патронаж протягом першого місяця. Ви отримаєте професійну консультацію з догляду за дитиною, з годування грудьми або з масажу, гімнастики і плавання з малюком.

Після 5 тижнів занять ви зможете:

 • вибрати фахівця (доулу) для психологічної, інформаційної та практичної підтримки в пологах;
 • вибрати для народження своєї дитини комфортний пологовий зал «Семицвіт», який обладнаний нашим Центром в Перинатальному центрі на вул. Космічної;
 • скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з грудного вигодовування;
 • записати дитину (з перших місяців до 12 років) без черги на дитячі заняття в Центрі «Семицвіт», включаючи 2 групи повного дня - міні-садок.

Починати відвідування курсу підготовки до пологів і материнства можна з 18-го по 30-й тиждень вагітності.

Записатися на курси для молодих батьків варто завчасно.

Вартість циклу з 10 занять «10 кроків до легких пологів» - 3500 грн.

Щоб забронювати місце в групі і займатися в зручний час, необхідна передплата в розмірі 500 грн. (Карта «Приватбанку»).

Якщо раптом на першому занятті вам щось не підійде, ми повернемо передплату!

Реєструйтеся на курс за телефонами: (050) 342-25-61, (098) 618-05-72 або просто на сайті!

Зробіть 10 кроків до легких пологів разом з Центром «Семицвіт»!